Mobilné zápisníky


Doba keď počítač zaberal svojou veľkosťou celú miestnosť je už dávno preč a miniaturizácia pokročila tak, že vymoženosti počítačov dnes máme dostupné v oveľa menších prenosných zariadeniach.

Typickým príkladom sú mobilné terminály, ktoré v sebe spájajú funkcionalitu mobilného telefónu, PDA, počítača, snímača čiarového kódu. Tieto zariadenia sú navrhnuté na každodenné používanie v akomkoľvek prostredí - umožňuje hlasovú a dátovú komunikáciu prostredníctvom bezdrôtových WAN/LAN/PAN sietí.

V kombinácií so softwérovým modulom A3 MOBILE, dokážu zabezpečiť v reálnom čase a plne on-line, komfortné vytváranie skladových dokladov, ako sú inventúry, presuny, príjemky, objednávky, dodacie listy, ...

A3 MOBILE nie je závislý od druhu mobilného zápisníka. Jedinou podmienkou je operačný systém mobilného zápisníka - Windows Mobile, prípadne Windows CE.

Našu ponuku v tejto oblasti tvoria hlavne mobilné terminály Motorola /predtým Symbol Technologies/. Celosvetovo nasadených niekoľko stoviek miliónov osvedčených zariadení tohoto globálneho lídra vo svete automatickej identifikácie je aj pre Vás zárukou kvality a spoľahlivosti, ktorá je pre bezproblémový chod akéhokoľvek systému nevyhnutná.